Masz pytanie? Zadzwoń: +48 (12) 323 63 20
O nas
A A A

O nas

Grupa Hurtowni elektrotechnicznych EL-KAG to znaczący dystrybutor produktów elektrotechnicznych, obecny na polskim rynku od prawie 20 lat. Dla naszych partnerów biznesowych przygotowaliśmy kompleksową ofertę produktową, na którą składają się: kable, przewody, aparatura, technika oświetleniowa, osprzęt instalacyjny i kablowy.

Poprzez własną  sieć sprzedaży produkty z dziedziny elektryki  i automatyki dostarczane są  do klientów  z rynku:  elektrotechnicznego, budownictwa, energetyki, automatyki,  telekomunikacji  i górnictwa. Nasze oddziały zapewniają profesjonalny standard obsługi klienta, dzięki nowoczesnemu systemowi zamówień wraz z internetową platformą zakupową. Magazyn Centralny pracuje w systemie dwuzmianowym i gwarantuje sprawny zakres usług logistycznych: magazynowanie, konfekcjonowanie, economic articles, transport, dzięki czemu wyróżniamy się krótkim cyklem realizacji dostaw. Powierzchnia magazynowa to ponad 5000m2 powierzchni, na której znajduje się 60 000 pozycji.

Dystrybucja produktów elektrotechnicznych wraz ze zintegrowanymi usługami dedykowanymi do naszych klientów czyni z nas Partnera, który oferuje kompleksowość obsługi w optymalnym czasie. W codziennej pracy, w stosunku do naszych dostawców, klientów i pracowników kierujemy się katalogiem wartości EL-KAG.

Należymy do grupy zakupowej ELPLUS

 

Nasi Partnerzy

Wieloletnia wspópraca z liderami branży elektrotechnicznej

Grupa Hurtowni
elektrotechnicznych
EL-KAG

Wychodząc na przeciw Państwa sugestiom uruchomiliśmy możliwość uruchomienia sieci franczyzowej

2017 El-Kag All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone     Polityka plików "cookies"
Projekt i realizacja: iPolska.com.pl