Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Grunwaldzka 40
33-330 Grybów

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.30-15.30
sobota: 7.00-12.00

Hurtownia elektryczna – Grybów

 

Hurtownia elektryczna, której siedzibą jest Grybów, należy do jednego z oddziałów naszej firmy. Zlokalizowana w województwie małopolskim, stanowi cenny punkt zaopatrzeniowy przede wszystkim dla Klientów prywatnych, ale także dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw.

Sklep elektryczny – Grybów

 

Nasz sklep elektryczny zlokalizowany w Grybowie oferuje Państwu bogaty asortyment produktów elektrycznych i elektrotechnicznych, które znajdą szerokie zastosowanie zarówno w życiu codziennym, umożliwiając działanie sprzętów podstawowych potrzeb, jak i do specjalnego zastosowania, przykładowo w garażu, sklepie, powierzchni biurowej czy też na hali produkcyjnej. Dzięki rozbudowanej i specjalistycznej ofercie wśród stałych Klientów możemy wymienić nie tylko osoby prywatne, urządzające lub też remontujące od podstaw swoje domy i mieszkania, ale również Właścicieli firm i przedsiębiorstw z każdej branży.

Dzięki temu nasza hurtownia elektryczna, której siedzibą jest Grybów, dostarczy Państwu wszelkiego rodzaju kabli i przewodów, aparatury oraz techniki świetlnej, a także osprzętu instalacyjnego i kablowego.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza hurtownia elektryczna (Grybów) oferowała nie tylko bogaty wybór i wysoką jakość produktów, ale przede wszystkim profesjonalną i życzliwą obsługę Klienta. Dzięki temu nasz personel zapewnia Państwu specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru towaru – niezależnie od tego, czy jest to zakup podstawowego okablowania, czy też zaawansowanej aparatury.

Sklep elektryczny (Grybów) oferuje atrakcyjne i konkurencyjne ceny produktów, które podlegają negocjacji przy większych zakupach. Zachęcamy zatem Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego.