Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Zagnańska 147
25-563 Kielce

Godziny otwarcia

pon-pt: 8.00-16.00
sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna – Kielce

Hurtownia elektrotechniczna, której siedzibą są Kielce, jest jednym z oddziałów naszej firmy. Znajduje się w województwie świętokrzyskim, stanowi popularne centrum zaopatrzeniowe dla całego miasta i okolicznych miejscowości. Z naszej hurtowni artykułów elektrycznych korzystają zarówno osoby prywatne, które są na etapie wykańczania lub gruntownego remontu swojego domu, jak i przedsiębiorcy, którzy potrzebują większej ilości produktów dla swojej firmy, sklepu lub też hali produkcyjnej.

Hurtownia elektrotechniczna – Kielce

Nasza hurtownia elektryczna (Kielce) może poszczycić się bogatą, specjalistyczną oraz atrakcyjną ofertą. Jest to niezwykle ważne dla Klientów prywatnych, którzy poszukują różnych produktów przy okazji budowy lub wykańczania swojego domu, a także jego gruntownego remontu w dużych ilościach i korzystnych cenach. W naszym oddziale mogą znaleźć wszelkiego rodzaju produkty elektryczne oraz elektrotechniczne, które będą im niezbędne, niezależnie od tego, czy poszukują najzwyklejszych kabli, czy też zaawansowanej aparatury.

Sklep elektryczny w Kielcach gości równie często przedsiębiorców i właścicieli firm z niemal każdej branży, którzy poszukują nowoczesnych, bezpiecznych i niedrogich rozwiązań do swojego biura, sklepu czy fabryki. Oprócz podstawowych i najczęściej wybieranych produktów znajdą również te bardziej zaawansowane, które wykorzystywane są przy specjalistycznych sprzętach. To właśnie uniwersalizm naszego asortymentu, konkurencyjne ceny oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że cieszymy się tak dużym uznaniem ze strony naszych Klientów. Oddział ten dostarcza także produkty na wiele ważnych inwestycji budowlanych w województwie świętokrzyskim.

Hurtownia elektrotechniczna – gwarancja jakości i niskiej ceny

Nasz sklep elektryczny (Kielce) oferuje nie tylko sprzedaż detaliczną, ale przede wszystkim hurtową, co gwarantuje atrakcyjne i bardzo konkurencyjne ceny. Przy zakupie większych ilości produktów zakładamy także możliwość lekkiej negocjacji cen. Dzięki temu hurtownia elektrotechniczna Kielce Elkag cieszy się tak dużą popularnością wśród Klientów nie tylko z całego miasta, ale także województwa. Korzystne ceny i dodatkowe rabaty są zawsze doceniane przez Klientów, szczególnie przy większych inwestycjach, jakim jest budowa domu prywatnego, generalny remont i urządzanie sklepu czy biura oraz inwestowanie w rozwój swojej hali produkcyjnej.

Sklep elektryczny Kielce – co w ofercie?

Hurtownia artykułów elektrycznych Elkag posiada w swojej ofercie między innymi kable i przewody, aparaturę oraz technikę świetlną, osprzęt kablowy i instalacyjny, a także wiele, wiele więcej. Dzięki temu niezależnie od tego, czy poszukują Państwo standardowych kabli oraz przewodów, czy też zaawansowanego osprzętu bądź też aparatury, mają Państwo gwarancję, że wszystkie niezbędne przedmioty będzie można znaleźć w jednym miejscu, jakim jest nasz sklep elektryczny w Kielcach. Rozumiemy, że wiele inwestycji życzy sobie indywidualnego podejścia, dlatego w ofercie hurtowni oprócz szerokiego katalogu produktów podstawowych istnieje możliwość zamówienia produktów specjalnych. Wystarczy, że Klient poinformuje nas o tym czego potrzebuje, a my dołożymy wszelkich starań żeby spełnić jego oczekiwania.

Najważniejsze jest dla nas Państwa zaufanie, dlatego cieszymy się, gdy nasi nowi Klienci stają się stałymi. Dużym uznaniem cieszą się nie tylko Kielce (hurtownia tam posiada imponującą liczbę stałych Klientów), ale także pozostałe oddziały Elkag w całej Polsce.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej oraz w punkcie stacjonarnym, który oferują Kielce (hurtownia oraz sklep), a także do kontaktu telefonicznego i mailowego.