Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Piłsudskiego 23
33-380 Krynica

Godziny otwarcia

pon-pt: 8.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Hurtownia elektryczna – Krynica Zdrój

 
Hurtownia elektryczna, której siedziba znajduje się w Krynicy Zdroju, jest jednym z oddziałów naszej firmy. Znajduje się w województwie małopolskim, stanowiąc chętnie odwiedzane centrum zaopatrzeniowe dla całego miasta i okolicznych miejscowości. Elektryczny sklep (hurtownia) Elkag wśród Klientów posiada zarówno osoby prywatne, które są na etapie budowy, wykańczania lub gruntownego remontu swojego domu, jak i przedsiębiorców, którzy potrzebują większej ilości produktów elektrycznych dla swojej firmy, sklepu oraz hali produkcyjnej.

Sklep elektryczny – Krynica Zdrój

 
Nasza hurtownia elektryczna zlokalizowana w Krynicy Zdroju oferuje Państwu szeroki asortyment produktów elektrycznych oraz elektrotechnicznych, które znajdują zastosowanie zarówno w życiu codziennym, umożliwiając działanie różnych sprzętów podstawowych potrzeb, jak i do specjalnego zastosowania, na przykład w garażu, sklepie lub też na hali produkcyjnej. Dzięki bogatemu i specjalistycznemu asortymentowi wśród naszych stałych Klientów możemy wymienić nie tylko osoby prywatne, remontujące lub też urządzające od podstaw swoje domy, ale także właścicieli firm i przedsiębiorstw z każdej dziedziny przemysłu oraz działalności usługowej.

Dzięki temu nasza hurtownia elektryczna (Krynica Zdrój) dostarczy Państwu wszelkiego rodzaju kabli i przewodów, podstawowej i zaawansowanej aparatury oraz techniki świetlnej, a także osprzętu kablowego i instalacyjnego. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Profesjonalne doradztwo i obsługa Klienta

 
Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sklep elektryczny (Krynica Zdrój) oprócz bogatego wyboru i  wysokiej jakości produktów oferował także profesjonalną i życzliwą obsługę Klienta. Stale szkolimy nasz personel, dzięki temu zapewnia on Państwu specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru produktów.

Zachęcamy zatem Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie internetowej i sklepie stacjonarnym (33-380 Krynica Zdrój) oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego.