Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Przemysłowa 19
12-100 Szczytno

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.00-17.00
sobota: 7.00-13.00

Hurtownia elektryczna – Szczytno

 

Hurtownia elektryczna, której siedzibą jest Szczytno, to nasz najmłodszy oddział – został otwarty w 20198roku.  Pomimo, że ma niespełna rok to jest chętnie wybieranym centrum zaopatrzeniowym zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz właścicieli różnych firm. Sklep elektryczny (Szczytno) posiada bardzo szeroki asortyment, który obejmuje nie tylko podstawowe artykuły elektryczne, ale także te bardziej zaawansowane i profesjonalne – jest to bardzo wygodne rozwiązanie, co potwierdzi każdy elektryk (hurtownia elektryczna w szczególności).

Hurtownia elektryczna Szczytno

Wśród swoich Klientów nasza hurtownia elektryczna może wymienić osoby prywatne i przedsiębiorców poszukujących większej ilości artykułów elektrycznych do wykańczania lub generalnego remontu swojej nieruchomości, której siedzibą jest Szczytno. Hurtownia elektryczna oferuje Państwu również bardzo atrakcyjne ceny, które w porównaniu z innymi sklepami i marketami z tej branży jest niezwykle konkurencyjna. Niskie ceny i bardzo szeroki asortyment to najważniejsze powody, dla których nasz sklep cieszy się stale rosnącą popularnością.

Sklep elektryczny – Szczytno

Bezpieczeństwo naszych produktów potwierdzi każdy elektryk (hurtownia elektryczna Elkag przykłada do tego szczególną uwagę). Nasza firma, której siedzibą jest Szczytno (hurtownia elektryczna), oferuje Państwu również profesjonalną obsługę Klienta, która obejmuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru artykułów z naszego asortymentu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą, a także do kontaktu telefonicznego i mailowego.