Dostawcy

BEMKO Sp. z o.o. to firma z branży elektrotechnicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą.

Spółka, założona w 2007 r. obecnie dystrybuuje swoje produkty na terenie Polski, w krajach Unii Europejskiej oraz w krajach Europy Wschodniej za pomocą rozbudowanej sieci hurtowni, wspieranej przez regionalnych Menedżerów Sprzedaży. Siedziba firmy znajduje się w  podwarszawskich Jawczycach, tuż przy węźle Konotopa. Profesjonalna kadra oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz wsparcia handlowego, technicznego, marketingowego oraz logistycznego.

Specjaliści z firmy wykonują na życzenie Klienta projekty oświetlenia oraz służą profesjonalnym doradztwem w doborze najkorzystniejszych rozwiązań z dziedziny elektrotechnicznej. Gwarancją stałej współpracy i zadowolenia Klientów jest oferowanie produktów i usług w najlepszej jakości i przystępnej cenie.

Bardzo ważną przewagą rynkową firmy jest rozbudowana sieć kanału dystrybucji produktów. Spółka oferuje klientom pełen asortyment towarów dzięki współpracy ze wszystkimi wiodącymi grupami zakupowymi z branży elektrotechnicznej w Polsce.
Główną ideą, jaką kieruje się firma BEMKO, jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości i w przystępnej cenie, dopasowanych do wymagań i potrzeb Klienta.