Dostawcy

Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. zlokalizowana w Parczewie zadebiutowała na polskim rynku handlowym w 1989 roku. Od chwili powstania firma zajmuje się produkcją kabli  i przewodów elektroenergetycznych różnego zastosowania. Obecnie jest wiodącym producentem szerokiej gamy produktów. Spółka prężnie działa nie tylko w kraju, ale również na międzynarodowych rynkach.

Oprócz kabli i przewodów stosowanych w energetyce Elpar oferuje: kable sygnałowe, kable telekomunikacyjne, kable sterownicze, kable górnicze, przewody samochodowe i kable bezhalogenowe, a także przewody instalacyjne.

Wszystkie produkty posiadają wysoką jakość, która potwierdzona jest wynikami badań przeprowadzonych w notyfikowanych laboratoriach badawczych w Polsce i za granicą.  Firma stale poszerza swoją ofertę asortymentu produkowanych wyrobów  poprzez szeroki zakres sprzedaży i wprowadzanie nowych technologii oraz nieustanną modernizację parku maszynowego.

Fabryka Kabli ELPAR otrzymała wiele nagród i wyróżnień oraz posiada system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008.