Dostawcy

LUG Light Factory sp. z o.o. jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 30-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

Bogate portfolio produktów, w którym aktualnie znajduje się ponad 6 tys. różnych wersji opraw oświetleniowych, pozwala na kompleksową obsługę projektów wszelkiego typu, a własny zespół projektantów, dział R&D wraz z w pełni wyposażonym i certyfikowanym laboratorium oraz sekcja customizacji, umożliwiają firmie dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających projektów.

Firma LUG Light Factory kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej, oferując Partnerom zarówno kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji, jak i wiedzę zdobytą przy realizacji różnorodnych projektów w ponad 69 krajach na całym świecie.