Dostawcy

Spółka ORIS TRADE od 2008 roku jest obecna na polskim rynku producentów artykułów oświetleniowych i elektrotechnicznych. Jednakże najważniejsze decyzje dla Naszego rozwoju miały miejsce w 2011 roku, bowiem wówczas zaczęliśmy produkować i dystrybuować systemy oświetlenia LED pod marką LUMILIGHT, NUOVO.

Marka LUMILIGHT ma reputację, która jest synonimem innowacji, wysokiej jakości oraz dbałości o użytkownika i środowisko naturalne. Program oświetleniowy LUMILIGHT to dowód Naszego zaangażowania, który wprowadza na rynek najnowsze technologie zwiększające energooszczędność i bezpieczeństwo wytwarzanych produktów, o czym przekonali się konsumenci zarówno w Polsce jak i w krajach Unii Europejskiej.
Wszystkie Nasze wyroby posiadają certyfikaty CE, ROHS oraz inne wymagane, natomiast zakłady wytwarzające produkty marki LUMILIGHT, NUOVO posiadają certyfikaty jakości ISO.

Jesteśmy rzetelnym i profesjonalnym partnerem handlowym posiadającym starannie dobrany zespół i ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie branżowe. Oferujemy produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, jak również wsparcie sprzedażowe, marketingowe oraz szkolenia branżowe.