Dostawcy

PXF Lighting jest producentem opraw i systemów oświetleniowych o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Firma specjalizuje się w zaawansowanych technicznie i konstrukcyjnie rozwiązaniach z zakresu techniki świetlnej.

Ponad 25 lat działalności PXF Lighting to historia nieustannego rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży oświetleniowej. Produkty PXF Lighting dostępne są w 60 krajach całego świata. Na terenie Polski do dyspozycji klientów dostępnych jest 10 regionalnych biur doradztwa technicznego. Firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

Nowoczesny zakład produkcyjny mieszczący się na terenie województwa mazowieckiego wyposażony jest w zautomatyzowane urządzenia do obróbki metalu, wtryskarki i termoformierki tworzyw sztucznych, automaty SMD, narzędziownie, stanowiska montażu, lakiernię oraz magazyny. Dział badawczo-rozwojowy posiada dostęp do własnego laboratorium. Najnowsze produkty bazują na wysokowydajnej technologii LED i zbudowane są z podzespołów dostarczanych przez renomowanych producentów.

W procesie wytwórczym wykorzystywane są wysokiej jakości materiały: granulaty i profile aluminiowe do produkcji obudów oraz wysokiej czystości polerowane aluminium do produkcji rastrów parabolicznych. Wspomagane komputerowo projektowanie i produkcja nadzorowane są przez wykwalifikowaną kadrę inżynierów. Przekłada się to na wysoką jakość opraw oświetleniowych, które znajdują nabywców na całym świecie.