Dostawcy

Signify (do 2018 roku Philips Lighting) to światowy lider na rynku oświetlenia dla profesjonalistów, klientów detalicznych i oświetlenia IoT. Ich energooszczędne produkty, systemy i usługi oświetlenia pozwalają klientom cieszyć się najwyższą jakością światła, sprawiają, że życie staje się bezpieczniejsze i wygodniejsze, firmy bardziej wydajne, a w miastach żyje się przyjemniej.

Dzięki sprzedaży o wartości 6,4 miliardów Euro w 2018 roku, zatrudniają około 32 000 pracowników i obecności w ponad 70 krajach, prezentują niezwykłe możliwości oświetleniowe na całym świecie, aby życie było jaśniejsze i lepsze.

Ich marka Philips należy do grona najlepiej rozpoznawalnych na świecie.

W Polsce zatrudniają kilka tysięcy pracowników. Posiadają także 4 fabryki, w których produkują najbardziej zaawansowane rozwiązania oświetleniowe.

Od ponad 125 lat są pionierami innowacji w zakresie oświetlenia. Ich dokonania w zakresie innowacji są duże i mocno inwestujemy w badania i rozwój, aby pozostać w czołówce firm promujących rozwój technologiczny.

Firma Signify wciąż wdraża innowacje w zakresie oświetlenia LED i jest liderem rozwoju branży systemów oświetlania na rynkach profesjonalnym i konsumenckim. Pozycja lidera w zakresie oświetlenia zintegrowanego sprawia, że firma Signify jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o oświetlenie w technologii Internetu rzeczy (IoT).