Rynki

Wycena i dostawa produktów specjalnych

W ofercie naszych hurtowni elektrycznych oprócz szerokiego katalogu produktów podstawowych istnieje możliwość zamówienie produktów specjalnych. Rozumiemy, że wiele inwestycji wymaga elastycznego podejścia. Dlatego nasi Handlowcy pomogą w znalezieniu potrzebnych produktów, wycenią zamówienie oraz dostarczą je na wskazane miejsce.

Utrzymanie dedykowanego magazynu wyniesionego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz mając na uwadze usprawnienie zakupów wprowadziliśmy dedykowany magazyn wyniesiony. Zapewniony plac oraz pomieszczenia magazynowe dostawcom, umożliwia naszym klientom szybszy dostęp do produktów.

Stałość warunków obsługi

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze klientów i zarządzaniu projektami. Wiemy, że stabilne warunki cenowe i pewne warunki realizacji zamówienia są istotne dla kontrahentów. Dążymy do zoptymalizowana kosztów inwestycji naszych klientów oraz nie zmieniamy ustalonych zasad zamówień.

Możliwość reakcji w cyklu 24 godzinnym

Dostrzegamy, że ważne dla naszych kontrahentów jest ekspresowe zarządzanie zamówień oraz szybka reakcja na pojawiające się potrzeby. Dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom dążymy do zminimalizowania czasu oczekiwania. W przypadku nagłej sytuacji realizujemy zamówienia w cyklu 24 godzinnym.

Wsparcie i doradztwo techniczne

Nasza wykwalifikowana obsługa doradzi w wyborze odpowiedniego produkty, przekaże informacje techniczne oraz pokaże jak używać produkt. Pracownicy biorą udział w cyklicznych szkoleniach, dzięki którym są na bieżąco z nowościami rynkowymi. Organizujemy także szkolenia dla naszych Kontrahentów, które umożliwiają im zapoznać się z nowymi towarami.