Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Konopnickiej 25
37-700 Przemyśl

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.00-16.30
sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna – Przemyśl

 
Hurtownia elektryczna, która znajduje się w Przemyślu, należy do jednego z oddziałów naszej firmy. Jest chętnie odwiedzana nie tylko przez mieszkańców tego miasta, ale również okolicznych miejscowości. Od ponad dwudziestu lat oferujemy wysokiej jakości produkty elektryczne i elektrotechniczne, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, bezawaryjnością i odpowiednim poziomem bezpieczeństwa. To właśnie dlatego udało nam się zdobyć stałą pozycję na rynku produktów elektrycznych oraz, co dla nas jest najważniejsze, zaufanie naszych Klientów, którzy bardzo często wracają do sklepu elektrycznego Elkag.

Hurtownia elektryczna – Przemyśl

 
Nasz sklep elektryczny w Przemyślu od wielu lat stanowi cenne i niezastąpione centrum zaopatrzeniowe zarówno dla osób prywatnych, które są na etapie budowy, wykańczania lub gruntownego remontu domu, jak i przedsiębiorców, którzy chcą odpowiednio wyposażyć swoje biuro, sklep lub też halę produkcyjną. Umożliwia nam to bardzo szeroki asortyment, na który składają się dostępne w podstawowych i bardziej specjalistycznych wersjach kable i przewody, aparatura, technika świetlna oraz osprzęt instalacyjny, a także systemy zabezpieczeń, grzejniki elektryczne, domofony i videodomofony, systemy zabezpieczeń, systemy odgromowe i fotowoltaika.

Sklep elektryczny – Przemyśl

 
To, co wyróżnia nasz sklep elektryczny na tle pozostałych w branży elektrycznej jest fakt, że prowadzimy sprzedaż hurtową. Oznacza to, że wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych i niezwykle konkurencyjnych cenach, a przy większych zakupach otrzymają Państwo dodatkowe rabaty. Jest to szczególnie ważne przy budowie lub wykańczaniu własnej nieruchomości, gdzie zapotrzebowanie na artykuły elektryczne i elektrotechniczne bywa ogromne. Wybierając hurtownię elektryczną Elkag mają Państwo gwarancję niskich cen.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą na naszej stronie internetowej oraz w stacjonarnym punkcie sprzedaży (sklep elektryczny – Przemyśl). Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania skierowane w drodze telefonicznej oraz mailowej.