Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Ciepłownicza 82
31-574 Kraków

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.00-16.00
sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna – Kraków

 
Hurtownia elektryczna Elkag, która ma swoją siedzibę w Krakowie, jest niezastąpionym centrum zaopatrzeniowym w różnego rodzaju artykuły elektryczne oraz elektrotechniczne nie tylko dla całego miasta i okolicznych miejscowości, ale i dla całego województwa małopolskiego. Dzięki Magazynowi Centralnemu zlokalizowanemu obok hurtowni nasi Klienci mają szybki dostęp do oferowanych towarów. Natychmiastową realizację zamówienia umożliwiają duże zapasy magazynowe. Klienci doceniają przede wszystkim atrakcyjne i konkurencyjne ceny produktów, które oferuje nasza hurtownia elektrotechniczna. Cieszy się również ogromną i stale rosnącą popularnością ze względu na szeroki asortyment, w którego skład wchodzą zarówno podstawowe źródła światła, kable i przewody oraz rozdzielnie elektryczne, jak i zaawansowany oraz profesjonalny osprzęt elektryczny i osprzęt elektroinstalacyjny. Dzięki temu wśród naszych Klientów znajdują się nie tylko osoby prywatne, ale przede wszystkim przedsiębiorcy.

Hurtownia elektrotechniczna – Kraków

 
Nasza hurtownia elektryczna (Kraków) może poszczycić się tak szeroką, specjalistyczną oraz niezwykle atrakcyjną ofertą. Jest ona szczególnie ważna dla naszych Klientów, którymi są przedsiębiorcy. Zdecydowanie najczęściej poszukują oni różnych produktów w dużych ilościach i korzystnych cenach. Nasz wykwalifikowany personel pomaga wycenić potrzebne materiały oraz wybrać najlepszą opcję zakupową. Co więcej nasz sklep elektryczny dostarcza zamówiony towar bezpośrednio na miejsce zakupów, co pozwala przedsiębiorcom zaoszczędzić czas. Współpracujemy z liderami branży elektrotechnicznej, dzięki czemu udowadniamy, że taki element jak instalacje elektryczne nie musi być drogi, aby charakteryzował się dobrą jakością, niezawodnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wybór produktów, które ma w ofercie nasz sklep elektryczny.

Hurtownia elektryczna Elkag (Kraków, ul. Ciepłownicza 82) wśród grona stałych Klientów posiada również Klientów Detalicznych. Mogą oni znaleźć w naszej ofercie wszelkiego rodzaju produkty elektryczne oraz elektrotechniczne, które będą im potrzebne, od najzwyklejszych kabli i przełączy, aż po zaawansowaną aparaturę i osprzęt.

Sklep elektryczny Kraków – co w ofercie?

 
Nasza hurtownia elektrotechniczna (Kraków) może poszczycić się tak szeroką ofertą, w której Klienci mogą znaleźć między innymi kable i przewody, rozmaite źródła światła oraz rozdzielnie elektryczne, a także osprzęt elektryczny i osprzęt elektroinstalacyjny. Jako hurtownia elektrotechniczna od ponad dwudziestu lat udowodniamy, że kompromis między wysoką jakością, a atrakcyjną i konkurencyjną ceną wcale nie jest konieczny. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznanie się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz w stacjonarnym punkcie sprzedaży w Krakowie.

W działaniach naszej firmy stawiamy jednak przede wszystkim na bezpieczeństwo produktów, które dostępne są w naszej ofercie, dlatego z należytą starannością wybieramy firmy, z którymi podejmujemy współpracę. Dzięki temu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości, niskiej ceny oraz bezpieczeństwa, co wyróżnia nasz sklep elektryczny (Kraków).

Sklep elektryczny Elkag – profesjonalna obsługa Klienta

 
Bardzo zależy nam na dobrych relacjach z naszymi Klientami, które opieramy przede wszystkim na zrozumieniu, poszanowaniu oraz obustronnym zaufaniu. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na szkolenie naszego personelu, dzięki czemu będzie on w stanie sprostać każdemu zadaniu i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Sklep elektryczny (Kraków) zapewnia profesjonalną obsługę Klienta oraz specjalistyczne doradztwo z zakresu doboru artykułów, które znajdują się w naszym asortymencie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą na naszej stronie internetowej oraz w stacjonarnym punkcie sprzedaży (Kraków, ul. Ciepłownicza 82). Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania skierowane w drodze telefonicznej oraz mailowej.