Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Grunwaldzka 243
33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Hurtownia elektryczna – Nowy Sącz

Hurtownia elektryczna, która ma swoją siedzibę w Nowym Sączu, jest jednym z oddziałów naszej firmy. Specjalizujemy się w dostarczaniu bezpiecznych, sprawdzonych i porządnie wykonanych artykułów elektrycznych oraz elektrotechnicznych, które dostępne są w niezwykle atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. To właśnie dlatego nasz sklep elektryczny cieszy się tak ogromną popularnością – od ponad dwudziestu lat udowodniamy, że kompromis pomiędzy niską ceną a wysoką jakością produktów wcale nie jest konieczny. Na tle ofert proponowanych przez inne hurtownie elektryczne stajemy się jednym z najczęstszych wyborów nie tylko wśród osób prywatnych remontujących czy wykańczających swoje domy, ale i przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów dla swojego sklepu, biura czy hali produkcyjnej.

Sklep elektryczny – Nowy Sącz

Nasza hurtownia elektryczna posiada wiele oddziałów w całej Polsce, w tym także w Nowym Sączu. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie i profesjonalna wiedza pozwoliły nam na stałe podnoszenie naszych kwalifikacji oraz poszerzane oferty tak, aby mogli Państwo w niej znaleźć wszystko, co będzie potrzebne z zakresu elektryki i elektrotechniki przy gruntownym remoncie lub wykańczaniu nieruchomości.

Nasi Klienci sami przyznają, że na tle propozycji, które oferują inne hurtownie elektryczne, nasz asortyment należy do jednego z najbardziej rozbudowanych. Znajdą u nas Państwo nie tylko podstawowe kable i przewody, źródła światła czy rozdzielnie elektryczne, ale także bardziej zaawansowany osprzęt elektryczny i elektroinstalacyjny oraz profesjonalny sprzęt.

Hurtownia elektryczna – Nowy Sącz

Oferowane przez nas produkty i artykuły dostępne są w niskich, atrakcyjnych i hurtowych cenach, co oznacza, że jeśli zdecydują się Państwo zakupić większą ilość danego towaru, otrzymają Państwo dodatkowe zniżki. Oprócz profesjonalnego doradztwa i obsługi, to jest to, za co najbardziej chwalą nas Klienci. Nasz sklep elektryczny (Nowy Sącz) będzie najlepszym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy są na etapie budowy, wykańczania lub też gruntownego remontu swojej nieruchomości i potrzebują większej ilości artykułów elektrycznych.

Wybór hurtowni jest tutaj podwójnie uzasadniony – po pierwsze większe zakupy oznaczają dużo niższe ceny, co ma szczególne znaczenie przy kosztownej inwestycji, a po drugie w jednym miejscu możemy znaleźć najlepszych i najbardziej polecanych producentów, a także wiele wariantów tego samego produktu.

Sklep elektryczny Elkag – profesjonalna obsługa Klienta

Oprócz starannego doboru produktów do naszej oferty, kładziemy szczególny nacisk na życzliwą i profesjonalną obsługę Klienta. Stale szkolimy nasz personel z zakresu oferowanych artykułów oraz nowoczesnych rozwiązań i technologii, aby byli oni w stanie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania i fachowo pomóc w doborze najbardziej indywidualnych produktów.

Co więcej hurtownia elektrotechniczna w Nowym Sączu na początku czerwca 2019 roku została zaprezentowana w nowej aranżacji. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientom, a także mając na uwadze usprawnienie zakupów wprowadziliśmy dostępne strefy zakupowe. Dzięki temu Klienci mają okazję obejrzeć produkt na półce i wybrać ten, który najbardziej odpowiada jego wymaganiom.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej i w stacjonarnym punkcie sprzedaży w Nowym Sączu, a także do kontaktu telefonicznego i mailowego.