Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Al. Tysiąclecia 95
34-431 Nowy Targ

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.00-17.00
sobota: 8.00-12.00

Hurtownia elektryczna – Nowy Targ

 
Hurtownia elektryczna, której siedzibą jest Nowy Targ, to jeden z oddziałów naszej firmy. Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom niezawodnych, bezpiecznych i porządnie wykonanych produktów elektrycznych i elektrotechnicznych, które charakteryzuje wysoka jakość oraz różny stopień zaawansowania. Znajdą bowiem u nas Państwo artykuły podstawowe, takie jak kable, przełączniki i rozdzielnie elektryczne oraz bardziej zaawansowaną aparaturę i osprzęt. Jako hurtownia artykułów elektrycznych możemy poszczycić się jednym z najbardziej rozbudowanych asortymentów w tym zakresie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz stacjonarnym punkcie sprzedaży (Nowy Targ).

Hurtownia elektryczna – Nowy Targ

 
Wśród naszych Klientów znajdują się nie tylko mieszkańcy Nowego Targu, ale także okolicznych miejscowości i często również całego województwa małopolskiego. Oddział ten od końca 2018 roku znajduje się w nowej lokalizacji – z Waksmundu został przeniesiony do Nowego Targu. Dodatkowo Elkag Nowy Targ został zaprezentowany w nowej aranżacji – wprowadzone zostały dostępne strefy zakupowe. Celem prowadzonych prac było podniesienie komfortu zakupów oraz zwiększenie atrakcyjności sklepu.

Sklep elektryczny Elkag gości zarówno osoby prywatne, które są w trakcie budowy, wykańczania czy generalnego remontu swoich domów, ale również przedsiębiorcy i właściciele różnych firm, którzy szukają dla swoich pomieszczeń biurowych, sklepów czy hal produkcyjnych najnowszych i sprawdzonych rozwiązań. Sklep elektryczny w Nowym Targu cieszy się więc bardzo dużą popularnością ze względu na obszerną i uniwersalną ofertę.

Sklep elektryczny – Nowy Targ

 
W naszej hurtowni artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych znajdą Państwo nie tylko podstawowe kable, przełączniki, osprzęty czy aparatury, ale także te bardziej zaawansowane modele. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, że wszystko znajduje się w jednym miejscu, i to w dodatku w atrakcyjnych oraz bardzo konkurencyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż hurtową (sklep – hurtownia Elkag), co oznacza, że z większymi zakupami wiążą się również większe zniżki i możliwość lekkiej negocjacji cen.

Takiej opcji, jaką proponuje nasza hurtownia elektryczna, nie posiadają markety ani punkty sprzedaży detalicznej, a jest to bardzo istotny czynnik, szczególnie przy tak dużej i kosztownej inwestycji, jaką jest budowa własnego domu, remont biura czy modernizacja hali produkcyjnej. Sklep elektryczny (Nowy Targ) oferuje również profesjonalną obsługę Klienta oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru produktów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej i w stacjonarnym punkcie sprzedaży w Nowym Targu (sklep – hurtownia), a także do kontaktu telefonicznego i mailowego.