Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Magazynowa 1a
35-105 Rzeszów

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.00-16.00
sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna Rzeszów

 

Hurtownia elektryczna, która znajduje się w Rzeszowie, należy do jednego z oddziałów naszej firmy. Stanowi ona cenne zaopatrzenie dla Klientów z całego miasta i okolicznych miejscowości. Wśród nich znajdują się zarówno osoby prywatne, które przygotowują się do budowy, wykańczania lub też gruntownego remontu domu, jak i przedsiębiorcy, którzy chcą zaopatrzyć swoje firmy, biura czy sklepy w artykuły elektryczne najlepszej jakości. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasz sklep elektryczny oferuje Państwu sprzedaż hurtową, co oznacza, że wszystkie produkty są w atrakcyjnych cenach – nasza oferta zdecydowanie wyróżnia nas na tle pozostałych sklepów, hurtowni oraz marketów z branży elektrycznej.

Hurtownia elektryczna w Rzeszowie

 
Od ponad dwudziestu lat oferujemy Państwu wysokiej jakości artykuły elektryczne i elektrotechniczne. Starannie dobieramy producentów, z którymi współpracujemy, tak, aby mieli Państwo gwarancję, że zakupione u nas produkty będą bezawaryjne przez długi czas ich użytkowania. Sklep elektryczny (Rzeszów) daje możliwość wyboru interesujących Państwa produktów spośród bardzo szerokiego asortymentu, który wyróżnia nas na tle pozostałych sklepów, hurtowni oraz marketów z branży elektrycznej.

Sklep elektryczny – Rzeszów

 
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno artykuły podstawowego użytku, jak i bardziej profesjonalne i zaawansowane modele. Wśród nich znajdują się między innymi kable i przewody, liczniki energii, obudowy i rozdzielnice, ograniczniki przepięć, systemy i oprawy oświetleniowe, źródła światła LED, oświetlenie ozdobne, gniazda, łączniki, przedłużacze i rozgałęźniki, końcówki kablowe i złącza, a także systemy odgromowe, domofony i videodomofony, systemy zabezpieczeń oraz grzejniki elektryczne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymali bezpieczne, wytrzymałe i wysokiej jakości produkty.

Dzięki tak rozbudowanej i uniwersalnej ofercie będą Państwo mogli znaleźć u nas wszystko to, co jest potrzebne z zakresu elektryki i elektrotechniki. Artykuły, które proponuje nasza hurtownia elektryczna, są chętnie wybierane nie tylko przez osoby prywatne, ale i przedsiębiorców, a następnie wykorzystywane przy budowie, wykańczaniu, remoncie oraz doposażaniu własnej nieruchomości – może to być dom prywatny, przestrzeń biurowa, sklep czy hala produkcyjna.

Sprzedaż hurtowa jest najbardziej korzystna

 
We wszystkich oddziałach naszej firmy, także tym w Rzeszowie, prowadzimy sprzedaż hurtową, która jest korzystnym rozwiązaniem z bardzo wielu powodów. Po pierwsze wszystkie produkty elektryczne i elektrotechniczne (kable, przewody, oprawy oświetleniowe, osprzęt, aparatura i wiele, wiele więcej) dostępne są w jednym miejscu, co zaoszczędza Państwu szukania wszystkiego na własną rękę po różnych punktach sprzedaży. Nasza hurtownia elektryczna współpracuje z wieloma producentami, co gwarantuje szeroki wybór produktów w różnych wariantach i modelach.

Po drugie nasza oferta zakłada wyłącznie atrakcyjne i niezwykle konkurencyjne ceny całego asortymentu – dzięki sprzedaży hurtowej przy większych zakupach mogą Państwo liczyć na korzystne rabaty.

Sklep elektryczny Elkag – profesjonalna obsługa Klienta

 
Najważniejsze jest dla nas zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów, dlatego dokładamy ciągłych starań, aby zapewnić im należyty poziom obsługi. Nasz personel przechodzi wiele szkoleń, aby w pełni mógł odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania oraz profesjonalnie doradzić w zakresie wyboru poszczególnych artykułów, które znajdują się w naszej ofercie. Dzięki temu nie muszą znać się Państwo na elektryce i elektrotechnice, aby w pełni cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami w swoim domu czy firmie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą na naszej stronie internetowej oraz w stacjonarnym punkcie sprzedaży w Rzeszowie. Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania skierowane w drodze telefonicznej oraz mailowej.