Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Kościuszki 2
28-200 Staszów

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.00-17.00
sobota: 7.00-13.00

Hurtownia elektryczna – Staszów

 

Hurtownia elektryczna, która znajduje się w Staszowie, jest jednym z oddziałów naszej firmy. Stanowi ona chętnie odwiedzane centrum zaopatrzeniowe dla całego województwa świętokrzyskiego. Wśród Klientów gościmy zarówno osoby prywatne, które wykańczają lub remontują swój dom, jak i przedsiębiorców i właścicieli różnych firm, którzy chcą doposażyć swoje biura, sklepy czy hale produkcyjne. Nasza hurtownia art. elektrycznych i elektrotechnicznych oferuje Państwu niezwykle korzystne i konkurencyjne ceny całego asortymentu.

Hurtownia elektryczna Staszów

Hurtownia elektryczna Elkag posiada szeroki i bardzo rozbudowany asortyment. W hurtownie tej po raz pierwszy wprowadziliśmy dostępne strefy zakupowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy nas odwiedzają oraz mając na uwadze usprawnienie zakupów przenieśliśmy produkty z magazynów i wystawiliśmy na salę sprzedażową. Dzięki temu mogą Państwo zapoznać się z produktami osobiście oraz wybrać te towary, które najbardziej Wam pasują.

W jednym miejscu znajdą Państwo produkty różnych producentów, niezależnie od tego, czy są to podstawowe kable, przewody i technika świetlna, czy też bardziej zaawansowana i profesjonalna aparatura oraz osprzęt instalacyjny. Dzięki temu stanowimy cenne centrum zaopatrzeniowe nie tylko dla osób prywatnych, ale i przedsiębiorców.

Sklep elektryczny – Staszów

Nasza hurtownia art. elektrycznych oferuje Państwu korzystne, atrakcyjne i hurtowe ceny, co zdecydowanie wyróżnia nas od innych sklepów z branży elektrycznej. Sklep elektryczny (Staszów) zagwarantuje również Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów z naszego asortymentu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą, a także do kontaktu telefonicznego i mailowego.