Rynki

Dostępność specjalistycznych produktów

Liczne kontakty i umowy z liderami branży elektrotechnicznej dają nam dostęp do specjalistycznych towarów. W swojej ofercie posiadamy produkty największych dostawców, a przynależność do grupy zakupowej EL-PLUS umożliwia nam ekspresowe poznanie nowości rynkowych.

Możliwość zapewnienia stanów awaryjnych

Nasza firma dba o zapasy magazynowe oraz o kompletność asortymentu produktowego –wiele produktów dostępnych jest „od ręki. Co więcej liczne umowy handlowe z dostawcami gwarantują nam stały i szybki dostęp do produktów. Daje nam to możliwość zapewnienia stanów awaryjnych naszych kontrahentów.

Możliwość obsługi jako operator logistyczno-magazynowy

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w obszarze zarządzania gospodarką magazynową oraz obsługą logistyczną. Dysponujemy dedykowanym magazynem wyniesionym oraz specjalistycznymi samochodami, które umożliwiają sprawny dowóz i rozładunek towaru.

Szybki czas reakcji

Nasi pracownicy na bieżąco analizują stany magazynowe i czuwają nad dostępnością produktów. Pomocą im służy nowoczesny system sprzedaży umożliwiający monitoring zamówień oraz stanów magazynowych. Dzięki temu zamówienia w naszych hurtowniach realizowane są w ekspresowym tempie.