Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Kolbego 16
32-600 Oświęcim

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.00-16.00
sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna – Oświęcim

Sklep elektryczny, który znajduje się w Oświęcimiu, jest jednym z oddziałów naszej firmy. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom wysokiej jakości produktów, w których skład wchodzą między innymi różnego rodzaju kable i przewody, oprawy oświetleniowe oraz źródła światła, a także aparatura i osprzęt elektryczny – dostępne zarówno w najprostszych i podstawowych wersjach, jak i zaawansowanych. Dzięki temu z naszej hurtowni (oddział Oświęcim) korzystają Klienci z całego miasta i okolicznych miejscowości. Są wśród nich nie tylko osoby prywatne, będące w trakcie budowy, wykańczania czy gruntownego remontu swojego domu, ale również przedsiębiorcy, którzy poszukują artykułów potrzebnych do renowacji swojej firmy.

Hurtownia elektryczna – Oświęcim

Nasza firma posiada wiele oddziałów w całej Polsce, w tym także w Oświęcimiu. Sklep elektryczny Elkag oferuje podstawowe artykuły elektryczne i elektrotechniczne oraz te profesjonalne, co czyni nasz asortyment niezwykle uniwersalnym i dobrze zaopatrzonym. Znajdą Państwo u nas między innymi różnego rodzaju i wielkości kable i przewody, źródła światła, oprawy oświetleniowe oraz osprzęt elektryczny i instalacyjny.

Z tego względu nasza hurtownia elektryczna (oddział Oświęcim) gości zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców i właścicieli firm, a także przedstawicieli z sektora publicznego, którzy przyjeżdżają nie tylko z samego miasta, ale także okolicznych miejscowości. Wykorzystują nasze produkty przy budowie, wykańczaniu oraz gruntownych remontach swoich nieruchomości.

Sklep elektryczny – Oświęcim

Prowadzimy sprzedaż hurtową, która jest korzystna z dwóch najważniejszych powodów – po pierwsze wszystkie produkty elektryczne i elektrotechniczne różnych producentów oraz ich warianty znajdują się w jednym miejscu, a po drugie wszystkie dostępne są w konkurencyjnych i bardzo atrakcyjnych cenach. Oznacza to, że przy większych zakupach otrzymają Państwo korzystne rabaty. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymali wysokiej jakości produkty.

Taka opcja nie jest dostępna wśród innych marketów i sklepów z branży elektrycznej, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Zdecydowanie się na nasz sklep elektryczny (Oświęcim) zapewni więc Państwu zaoszczędzenie pieniędzy, które są niezwykle cenne, szczególnie przy tak kosztownej inwestycji, jaką jest budowa czy remont własnej nieruchomości. Gwarantujemy również profesjonalną i rzetelną obsługę Klienta, a także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów znajdujących się w naszym asortymencie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą na naszej stronie internetowej oraz w stacjonarnym punkcie sprzedaży (32-600 Oświęcim). Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania skierowane w drodze telefonicznej oraz mailowej.