Nasze oddziały

Dane teleadresowe

Mickiewicza 52
27-600 Sandomierz

Godziny otwarcia

pon-pt: 7.30-16.30
sobota: 8.00-13.00

Hurtownia elektryczna – Sandomierz

 

Hurtownia elektryczna, która znajduje się w Sandomierzu, należy do jednego z oddziałów naszej firmy. Od wielu lat stanowi ona chętnie wybierane centrum zaopatrzeniowe dla całego miasta i okolicznych miejscowości. Z oferty naszej hurtowni artykułów elektrycznych korzystają nie tylko osoby prywatne, które są na etapie budowy, wykańczania czy gruntownego remontu swojego domu, ale i przedsiębiorcy, którzy potrzebują większej ilości produktów elektrycznych dla swojej firmy, sklepu oraz hali produkcyjnej.

Hurtownia elektryczna Sandomierz

Nasz sklep elektryczny (Sandomierz) może pochwalić się tak szeroką, specjalistyczną oraz korzystną ofertą. Jest to atrakcyjne dla osób prywatnych, które poszukują różnych produktów przy okazji budowy lub wykańczania swojego domu, a także jego gruntownego remontu – najlepiej w dużych ilościach i korzystnych cenach. Nasz sklep elektryczny pozwala im znaleźć wszelkiego rodzaju produkty elektryczne i elektrotechniczne, które są im niezbędne, niezależnie od tego, czy szukają nieskomplikowanych kabli i przewodów, czy też zaawansowanej aparatury i osprzętu.

Hurtownia elektryczna w Sandomierzu równie często gości przedsiębiorców i właścicieli różnych firm, którzy poszukują niedrogich, bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań do swojego biura, sklepu czy fabryki. Oprócz zwykłych i najczęściej wybieranych produktów znajdą u nas również te bardziej profesjonalne i zaawansowane artykuły elektryczne, które wykorzystywane są przy specjalistycznych sprzętach. To właśnie szeroki zakres i uniwersalizm naszego asortymentu, atrakcyjne ceny oraz kompetentny personel sprawiają, że cieszymy się tak dużym zaufaniem ze strony naszych Klientów.

Sklep elektryczny – Sandomierz

Nasz sklep elektryczny, który posiada w swojej ofercie rozmaite artykuły elektryczne, oferuje nie tylko sprzedaż detaliczną, ale przede wszystkim hurtową, co gwarantuje atrakcyjne i bardzo konkurencyjne ceny. Dzięki temu hurtownia artykułów elektrycznych Elkag cieszy się tak dużą popularnością wśród Klientów nie tylko z Sandomierza, ale także całego województwa.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej oraz w stacjonarnym punkcie sprzedaży w Sandomierzu, a także do kontaktu telefonicznego i mailowego.