Promocja Schneider!

Promocja Schneider!


Sedna Design & Elements -mały detal w wielkim stylu!

 

Odkryj mały detal w wielkim stylu z nową serią Sedna Design & Elements od Schneider Electric i poznaj nową jakość osprzętu elektroinstalacyjnego!

Nowa seria Sedna Design & Elements otwiera przed Tobą drzwi do świata nieograniczonych możliwości -limitem jest tylko Twoja wyobraźnia! Poznaj gamę osprzętu, która oferuje Ci blisko 100 kombinacji kolorystycznych i wybierz swoją ulubioną! Nie musisz martwić się o zakres dostępnych funkcjonalności -nowa Sedna daje Ci możliwość łączenia ramek i mechanizmów w dowolny sposób, pomiędzy liniami Design i Elements, niezależnie od wybranego wykończenia!

Sedna Design & Elements oferuje wiele udogodnień wpływających na ergonomię oraz szybkość montażu. Uniwersalne ramki dostępne w wariantach od jedno-do pięciokrotnych umożliwiają zarówno montaż poziomy, jak i pionowy, a także dodatkowe zamontowanie osprzętu o stopniu ochrony IP44. Nie trzeba już pamiętać o doborze niezbędnych akcesoriów poprawiających ochronę przed wnikaniem wody lub zakupie dedykowanych ramek!

 

Wszystkie niezbędne elementy są dostarczane wraz z osprzętem pod jednym numerem katalogowym a ich montaż odbywa się w standardowej ramce. Czy przy instalacji gniazd lub łączników borykałeś się kiedykolwiek z odstającą lub źle zamontowaną puszką? Czy nałożenie ramki było przez to utrudnione, a klawisz klinował się? Być może między ścianą a ramką pozostawała widoczna szczelina? Dzięki specjalnie zaprojektowanym ra

mkom serii Design & Elements oraz 8-punktowemu systemowi montażowemu, te problemy odejdą w zapomnienie.

Powiększone otwory na wkręty, ramki montażowe z zakładkami ułatwiającymi pozycjonowanie mechanizmów obok siebie, niewielkie wymiary korpusów bez trudu mieszczących się w każdej puszce instalacyjnej czy też bardzo dobrej jakości zaciski bezśrubowe zapewniające pewność podłączenia, to tylko niektóre z oferowanych udogodnień -niewielkie detale znacząco wpłyną na komfort i wysoką jakość montażu.

Seria Sedna Design & Elements gwarantuje najwyższą jakość wykonania, którą gwarantuje jej polska produkcja w fabryce Elda w Szczecinku.

Poznaj produkty Sedna Design & Elements i odkryj mały detal w wielkim stylu! Dowiedz się więcej: https://www.dobierz-gniazdko.pl/sednadesign/


 

>>>REGULAMIN PROMOCJI<<<