Aktualności

Firma EL-KAG sponsorem tytularnym Ligi Futsalu.

Firma EL-KAG od 2018 roku wspiera ligę futsalu, która swoje zmagania odbywa w sezonie zimowym na terenie powiatu nowosądeckiego. Organizatorem rozgrywek jest firma ŁF Sport Events. Wsparcie realizowane jest jako sponsoring tytularny, tym samym liga od sezonu 2018/19 funkcjonuje pod dumną nazwą: EL-KAG Liga Futsalu.

Umowa podpisana w 2018 roku została zawarta na okres 3 lat i obowiązywała do sezonu 2020/21. Jednakże przed sezonem 2021/22 została podpisana nowa i obowiązywać będzie do 2024 roku. Łącznie daje to 6 do tej pory zakontraktowanych sezonów EL-KAG Ligi Futsalu.

Miło patrzeć jak rozgrywki pod naszym szyldem rozwijają się i zyskują na jakości, co roku wzbudzając  zainteresowanie kolejnych drużyny, których obecnie występuje aż 34. Średnio w każdym sezonie przekłada się to na około 700 zawodników,  cotygodniowo aktywnie reprezentujących swoje zespoły.

Swój udział w rozgrywkach miała także drużyna EL-KAGu, występująca pod nazwą „EL-KAG Team„. Składała się w głównej mierze z pracowników nowosądeckiego oddziału firmy i kierowana była przez naszego dyrektora.

Oprócz ligi halowej firma EL-KAG jest również jednym z głównych sponsorów rozgrywanej w sezonie letnim ligi orlikowej, cały czas czynnie propagując aktywność fizyczną w naszym regionie.

Zapraszamy do uczestnictwa w rozgrywkach jak również odwiedzenia ich strony internetowej gdzie publikowane są liczne statystyki i aktualności: http://lfsportevents.pl/ligafutsalu