Dostawcy

Wielkie rzeczy często zaczynają się od niewielkich kroków. Tak było i w przypadku KANLUX. Zaczęli od żarówek, świetlówek, dochodząc do źródeł LED. Do źródeł światła dołożyli oprawy oświetleniowe, abyś mógł znaleźć wszystko w jednym miejscu. Oprawy dla domu, do pracy, do garażu, do ogrodu, na elewację i do oświetlenia budynków przemysłowych.

Do oświetlenia dołożyli kolejne produkty, które uzupełniały ich portfolio. Tak narodziły się marki IDEAL by Kanlux i MOWION by Kanlux, czyli aparatura modułowa i osprzęt elektroinstalacyjny. Dzięki temu dziś dają nam kompletne rozwiązania – oferują światło, które tworzą od początku do końca.

Zaczynali jako mała rodzinna firma. Dziś rozświetlają już całą Europę i sięgają coraz dalej. Ich spółki mieszczą się w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, w Rosji, na Ukrainie, w Bułgarii, a przedstawicieli znajdziemy w krajach nadbałtyckich, w Wielkiej Brytanii, we Włoszech i również we Francji, gdzie w 2019 r. powstała ich najmłodsza spółka.

Teraz nadszedł kolejny etap w rozwoju Kanlux – własna produkcja w Polsce, w Fabryce Kanlux. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu mogą dostosować oprawy do projektu każdej inwestycji. Już dziś możesz sprawdzić jak w działaniu sprawdzają się nasze oprawy Kanlux ALIN LED, Kanlux FUTURIO LED i Kanlux OFIS LED.