Dostawcy

ELEKTROPLAST Sp. z o.o. to producent osprzętu elektroinstalacyjnego, który od około trzydziestu lat dostarcza najwyższej jakości produkty ciesząc się ugruntowaną pozycją na rynku. Szeroko pojęte inwestycje, polegające na budowaniu zaplecza kadrowego, logistycznego i technologicznego zaowocowały uzyskaniem Certyfikatu Zarządzania Jakości ISO 9001:2001 w 2000 roku.

Korzystają z oryginalnych i zaawansowanych technologicznie granulatów, aby produkować osprzęt bezpieczny, wytrzymały i niezawodnie spełniający swoje funkcje. Sięgają po nowoczesne rozwiązania żeby montaż instalacji elektrycznej przebiegał sprawnie i precyzyjnie.

Głównym celem działalności spółki jest produkcja osprzętu elektroinstalacyjnego. W ofercie mają m.in.: rury karbowane i proste, puszki, listwy instalacyjne, osprzęt odgromowy i przyłączeniowy. Realizują również indywidualne zamówienia klienta. Oferują różnego typu produkty nie związane z obsługiwaną branżą oraz usługi wtryskiwania i wytłaczania na powierzonych narzędziach.