Dostawcy

SN PROMET jest polską firmą zlokalizowaną w Sosnowcu, która działa na rynku od 1958 roku. Specjalizuje się w produkcji sprzętu elektrotechnicznego dla instalacji niskiego napięcia i jest jednym z czołowych wytwórców w Polsce.

Produkty PROMET są znane z wysokiej jakości oraz trwałości i są doceniane zarówno przez projektantów jak i ostatecznych użytkowników. Ich solidność gwarantuje szerokie zastosowanie, zarówno w przemyśle ciężkim, w trudnych czy ekstremalnych warunkach jak i w standardowych instalacjach przemysłowych.

Bardzo dobrą organizację pracy, jak również wysoką jakość produkowanych wyrobów potwierdza wdrożony w 2002 roku certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Produkty firmy posiadają deklarację zgodności CE, znak bezpieczeństwa B oraz certyfikaty na rynek Unii Celnej (Rosja Kazachstan i Białoruś). Dodatkowo produkty związane z pożarnictwem posiadają certyfikat CNBOP.

PROMET jako Spółdzielnia Niewidomych, jest Zakładem pracy Chronionej, w którym zatrudnionych jest znaczna liczba pracowników niewidomych i niedowidzących.