Dostawcy

LEDVANCE jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie oświetlenia ogólnego, z którego korzystają zarówno specjaliści, jak i użytkownicy końcowi. W swojej ofercie ma szeroką gamę opraw oświetleniowych LED, lamp LED z zaawansowaną technologią, inteligentnych rozwiązań sieciowych Smart Home i Smart Building oraz oświetlenia tradycyjnego.

Firma powstała w wyniku wydzielenia części spółki OSRAM zajmującej się oświetleniem ogólnym i należy obecnie do chińskiej spółki oświetleniowej MLS Co., LTD. (MLS). Firma LEDVANCE ma swoje biura w ponad 50 krajach i prowadzi działalność biznesową w ponad 140. Może się poszczycić wyjątkową pozycją na rynku światowym opartą na zaufaniu, długotrwałych relacjach z klientami oraz silnej sieci dystrybucji. Dogłębne zrozumienie rynku oświetlenia ogólnego, trendów technologicznych oraz zmieniających się oczekiwań pozwala nam lepiej zaspokajać indywidualne potrzeby klientów — zarówno końcowych, jak i pośrednich.

Zgodnie z umową zawartą ze spółką OSRAM, firma LEDVANCE nadal będzie sprzedawać wiele swoich produktów, w tym produkty LED oraz oświetlenie tradycyjne, pod zaufaną nazwą marki OSRAM (SYLVANIA w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Natomiast profesjonalne oprawy oświetleniowe, produkty inteligentnego domu SMART+ oraz paski LED sprzedawane są pod marką LEDVANCE.