Dostawcy

Założona w 1997 roku przez biznesmena i projektanta Krzysztofa Skibę, Spółka SKOFF jest dzisiaj znaną marką w branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. SKOFF to jakość i rzetelność. Ponad 20 lat doświadczenia wyniesione z funkcjonowania w czołówce rynku oświetleniowego w kraju i za granicą daje gwarancję klientom oraz partnerom handlowym na profesjonalną obsługę i współpracę.

Firma od samego początku kładzie nacisk na design i technologię. Połączenie własnych projektów, badań rynku oraz pasji do oświetlenia i wzornictwa zaowocowało ofertą produktów, doświadczeniem i wiedzą, która pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wiemy, że w oświetleniu obiektów mieszkalnych, usługowych czy biurowych liczy się nie tylko design, ale także funkcjonalność, ergonomia i ekonomia użytkowania. Dlatego produkty marki SKOFF są nie tylko eleganckie, ale także bezpieczne i ekologiczne.

Rozwój SKOFF od początku opiera się na własnych projektach, badaniach i produkcji. Każdy etap wytwarzania produktów obsługiwany jest przez siedzibę główną w Czechowicach-Dziedzicach, Polska.

———

Zakres naszej działalności skupia się na dostarczaniu rozwiązań oświetleniowych. Specjalizujemy się w produkcji opraw oświetleniowych LED do wnętrz, ciągów komunikacyjnych, mebli.

Dostarczamy także opraw profesjonalne przeznaczone  do oświetlania budynków użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, biurowców, tam gdzie prócz określonych parametrów świetlnych liczy się spełnianie odpowiednich norm dla pracy biurowej.

Oferta Skoff obejmuje również oświetlenie infrastrukturalne, które dostarcza innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne w zakresie oświetlenia dróg, węzłów drogowych, miejsc postojowych oraz pieszych ciągów komunikacyjnych. Nie bez znaczenia pozostaje nowoczesny design oprawy. Estetyka oświetlenia ulicznego w parze z funkcjonalnością oprawy w znaczący sposób decyduje o wizerunku gminy lub miasta.

SKOFF zaangażowany jest w stały rozwój oferty, oferując oświetlenie, które nie tylko dostarcza optymalne warunki pracy wzrokowej, lecz także wpływa na dobre samopoczucie człowieka. Jest to możliwe np. dzięki opcji sterowania temperaturą barwową poprzez aplikację mobilną, pilota czy dostosowanie opraw do współpracy z magistralami DALI.

Oferta poszerzona została także o gamę czujników (Sensor & Light), które z sukcesem uzupełniają bieżące portfolio firmy.