Dostawcy

Firma ERKO od ponad 35 lat jest jednym z wiodących producentów różnego typu końcówek i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych. Jest także producentem m.in. części do zespołów rurowych stosowanych w lotniczych silnikach turbowentylatorowych, detali obrabianych CNC, mających zastosowanie w samolotach i śmigłowcach oraz oprzyrządowania technologicznego używanego do wparcia produkcji, montażu i pomiarów. W ostatnich latach zajęli się także liniami i maszynami automatyzującymi procesy produkcyjne.

Dzięki stałemu rozwojowi kompetencji oraz bogatemu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, w ciągłej produkcji znajdują się tysiące wyrobów. Własne, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne, pozwalają na zapewnienie konkurencyjności oferowanych produktów oraz na szybkie reagowanie na potrzeby rynku.

Asortyment firmy ERKO znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, a w szczególności tam, gdzie Klient stawia najwyższe wymagania dotyczące trwałości i jakości zastosowanym materiałom w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Istotnym obszarem działalności firmy jest spełnianie wymagań dotyczących produktów między innymi dla lotnictwa.