Dostawcy

Pawbol Sp. z o.o. to uznany w Polsce i Europie producent osprzętu elektrotechnicznego, działający na rynku od 1989 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności firma dała się poznać jako solidny i niezawodny partner w biznesie, dla wielu stając się synonimem niezawodności i zaufania.

Oferta firmy Pawbol obejmuje ponad 2000 pozycji asortymentowych sklasyfikowanych
w 8 grupach produktowych, w których można znaleźć szeroką gamę produktów do instalacji elektrycznych. Początkowa oferta PAWBOL koncentrowała się głównie w kierunku rozwoju oferty puszek instalacyjnych, których firma jest nadal jednym z głównych dostawców w kraju i zagranicą. Obecnie to szeroki wachlarz puszek podtynkowych, do płyt gipsowych, natynkowych, hermetycznych, w wielu wersjach wykonania – pojedyncze, łączeniowe, wielokrotne, o różnych wielkościach, z dodatkowym wyposażeniem. Rozwiązania puszek PAWBOL, pozwalające na szybki montaż puszek wielokrotnych, zarejestrowane są w Urzędzie Patentowym w zakresie wzoru przemysłowego, podobnie jak 34 innych wzorów.

Ponadto oferta PAWBOL to pełen przekrój rozdzielni niskiego napięcia serii R-BOX, które wykonywane są w dowolnej konfiguracji wyposażenia zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Oferta obejmuje również grupę opraw oświetleniowych wykonanych z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności mechanicznej, dedykowane głównie do ciągów komunikacyjnych w obiektach użyteczności publicznej, klatkach schodowych, jak również w domach jednorodzinnych.