Dostawcy

Spółdzielnia Elektrotechniczna POKÓJ w chwili obecnej jest jednym z czołowych producentów branży elektrotechnicznej w zakresie aparatury niskiego napięcia.

Misją firmy jest rozpowszechnianie liczącej się marki firmy zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Ich celem jest pozyskiwanie nowych odbiorców, którzy stawiają na jakość, rzetelność i profesjonalizm. Sprawą priorytetową jest dla nich kontakt z klientami, dlatego aktywnie uczestniczymy w imprezach targowych, sympozjach, wystawach i szkoleniach. Ma to odzwierciedlenie w zdobytych licznych nagrodach i wyróżnieniach.

Posiadają szerokie kontakty handlowe z firmami zagranicznymi między innymi w Rosji, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Białorusi, Bułgarii, Szwecji, Niemczech i we Włoszech. Położenie miasta jak również lokalizacja firmy umożliwia szybką i sprawną dystrybucję towarów. Ich atutem jest również nowoczesny park maszynowy.

Aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów wdrożyli System Zarządzania Jakością ISO 9001, który obliguje ich do ciągłego podnoszenia jakości produktów i kontaktów z klientami. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż „POKÓJ” S.E. posiada status zakładu pracy chronionej, co zobowiązuje ich do zatrudniania osób niepełnosprawnych, które poprzez pracę aktywizują się zawodowo, co ma nieoceniony wpływ na rehabilitację.