Dostawcy

LENA LIGHTING S.A. od 30 lat jest  jednym z liderów na rynku oświetlenia w Polsce. W oparciu o 100% polski kapitał projektuje, konstruuje i  produkuje rozwiązania w zakresie profesjonalnych opraw oświetleniowych. Jest jedną z największych firm oraz jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na terenie Wielkopolski, gdzie znajduje się jej siedziba i  zakłady produkcyjne (ŚRODA WIELKOPOLSKA). Spółka od 2005 roku jest notowana na rynku głównym  Giełdy  Papierów  Wartościowych  w  Warszawie.  Rozwijając  eksport do 70 państw świata, osiągnęła pozycję niekwestionowanego lidera eksporterów profesjonalnych opraw oświetleniowych wśród polskich producentów.

Dział Badań i Rozwoju  Lena Lighting S.A. konstruuje  nowe produkty, wykorzystując najnowsze, światowe rozwiązania technologii LED oraz rozwiązania techniczne z zakresu sterowania oświetleniem. Firma produkuje pełen asortyment oświetlenia architektonicznego, przemysłowego i drogowego oraz szeroki zakres oświetlenia miejsc pracy i oświetlenia narzędziowego. Oprawy oświetleniowe  wyposażone są w zintegrowane energooszczędne panele  LED GO! o wysokich parametrach świetlnych.

Produkty Lena Lighting znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, w biurach, w budownictwie mieszkaniowym, w budynkach użyteczności publicznej, jak również w infrastrukturze – jako oświetlenie dróg, autostrad, parkingów.

Rodzaj oświetlenia i jego rozmieszczenie wymaga odpowiedniego doboru w procesie projektowym.  Każdemu z pomieszczeń  stawiane są inne wymagania dotyczące oświetlenia, dlatego tak ważne jest ich dopasowanie. Inżynierowie pracujący w biurze projektowym Lena Lighting S.A. przygotują projekt, spełniający wszelkie normy. Klient może skupić się  wyłącznie na estetyce i wrażeniach wizualnych.

Lena Lighting przywiązuje ogromną wagę do budowania trwałych relacji  z klientami.  Jest blisko, dostarcza produkty i usługi jak najlepiej spełniające ich oczekiwania. Jej przewagą jest gwarancja jakości produktu i obsługi – zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu. Już od 30 lat  oprawy oświetleniowe marki Lena Lighting to zakupy bez ryzyka. Chlubą Lena Lighting S.A. jest laboratorium pomiarowe i wiarygodność co do parametrów technicznych oraz zgodność z normami i standardami. Jej atutami są krótkie terminy dostaw i stała dostępność towaru, oraz gwarancja oszczędności.

 

Lena Lighting S.A.

ul. Kórnicka 52

63-000 Środa Wielkopolska

Tel. 61 286 03 00

www.lenalighting.pl